Tenisová "Školička"

Školička přijímá děti ve věku od 4 let. Tyto děti jsou nejdříve vyučeni všestrannému pohybovému rozvoji a základní tenisové průpravě, kde cílem je děti naučit základní techniku a připravit je na další závodní či rekreační hru. K výuce tenisu nejmenších dětí používáme nízkou (minitenisovou) síť, menší hřiště a pomalé (molitanové) míče.

Nábor dětí do školičky probíhá většinou na jaře (květen) a na podzim (září).

Skupinové tréninky

Tenisové tréninky probíhají ve skupinkách 3-5 dětí za přítomnosti jednoho trenéra, kde jsou děti rozděleny podle věku a tenisové dovednosti.

Individuální tréninky
Toto je samozřejmě nejintenzivnější forma tréninku. Pro začínající hráče je zde prostor pro úplné využití schopností trenéra. Pokročilejší hráči získají skvělé sparing partnery, kteří bezchybně vrací balonky na jejich polovinu tenisového kurtu.
Výuka dospělých

Tréninky dospělých probíhají individuálně. Pokročilí hráči tento typ tréninku mohou využívat také.

Prázdninové akce

Každé léto pořádá naše tenisová škola několik tenisových týdenních kempů pro děti. Tyto kempy probíhají v areálu TenisCentra Dobříš a tenisového areálu v Drhovech. Kempy jsou zaměřeny na tenisovou výuku dětí, míčové hry, kolektivní hry, jízdu na kole a k dispozici je v areálu v Drhovech bazén, kde se děti můžou vykoupat. V celkové ceně je celková aktivita dětí, oběd a svačiny a pitný režim po celý den. Kempy probíhají od pondělí do pátku a začínáme denně v 9 hodin ráno a rodiče si své děti každý den okolo 17. hodiny vyzvedávají. Ze čtvrtka na pátek se přespává v areálu v Drhovech