ZAHÁJENÍ TENISOVÉ SEZÓNY

Vážení rodiče, přátelé klubu, sportovci,

srdečně Vás zveme na zahájení tenisové sezóny 2015, které se bude konat na kurtech v Teniscetru Dobříš.
     Od 9:00 hodin bude zahájen turnaj dětí a od 13:00 hodin bude rozehrána čtyřhra dospělí.
     Srdečně Vás zveme a již se na Vás moc těšíme.

VÁNOČNÍ SETKÁNÍ

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na již tradiční vánoční setkání. Budeme rádi, když si v předvánočním shonu uděláte čas a přijdete  spolu s Vašimi dětmi.

Předvánoční párty pro ženy je zde!!
Akce se koná 20.12.2014 od 18:00 do 20:00 a poté následuje posezení.
Takže dámy, kdo se chce zúčastnit volejte na číslo +420 605 949 509.
Těšíme se na vás.

Největší turnaj sezony je tady!!!!!!!!!!!
Celostátní turnaj mladších žákyň kategorie A se uskuteční v termínu 12.-16.9.2014 na dobříšských kurtech V Lipkách.
Program: pátek 12.9. ---> Kvalifikace
sobota+neděle 13.-14.9. ---> Hlavní soutěž
pondělí 15.9. ---> Semifinále
úterý 16.9. ---> Finále
V sobotu dopoledne bude turnaj zpestřen o soutěž nejrychlejší podání ve spolupráci s firmou Babolat, která je partnerem turnaje. Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník turnaje a v odpoledních hodinách bude vyhlášen hráč s nejrychlejším podáním, který obdrží certifikát a věcnou cenu.
Přijďte se podívat na naděje českého tenisu.

Energon Open 2014
Ve dnech 9.-11.8.2014 proběhl na dobříšských kurtech další turnaj mladšího žactva. Do chlapeckého finále se probojoval domácí David Eršil, který podlehl 6:2 6:1 Petru Brožovi, který se stal vítězem. Ve finále čtyřhry se David se svým spoluhráčem Filipem Apltauerem utkali s nasazenými jedničkami - Petrem Brožem a Tomášem Moučkem. Do dívčího semifinále postoupila naše Adélka Sedláčková, která prohrála s nasazenou jedničkou Veronikou Rožboudovou 6:2 6:4. Ta pak ve finále porazila Magdalénu Škachovou 6:4 6:2. Ve finále čtyřhry se opět utkaly Veronika s Katkou Bezdíčkovou proti Magdě Škachové s Aničkou Červenkou. Veronika s Katkou potvrdily roli jedniček a vyhráli 7:6 6:3.
Všem vítězům gratulujeme, přejeme mnoho podobných úspěchů a těšíme se na další turnaj.

Tenisové prázdniny 2014                                                           Přihláška On-Line ZDE

Výlet na Prague Open 2014

V úterý 10.6.2014 jsme se s dětmi z našeho klubu vydali na tenisový výlet na pražské kurty TK Spatra Praha, kde se hrál mezinárodní turnaj mužů. Děti zde viděly světové hráče, sbíraly podpisy a den si i za velmi horkého počasí užily. Největším zážitkem však byla možnost vyfotit se s Jiřím Veselým nebo Lukášem Rosolem.

KS Klima – Service Open
Hned první víkend prázdnin pořádal náš klub celostátní turnaj pro mladší žáky a žákyně. Naši chlapci - Martin Kadlec a Artur Schneider skončili v semifinále dvouhry a vybojovali 3. místo. Kluci spolu sehráli ještě čtyřhru a prohráli v semifinále s budoucími vítězi.